Main Navigation Section Navigation Main Content

Yönetim Ekibi

Hüseyin Balcı (CEO)

Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Maliye bölümünde tamamlayan Hüseyin Balcı, kariyerine 1997 yılında Yıldız Holding A.Ş. şirketlerinden Atlas Gıda Pazarlama A.Ş.’de Zincir Mağazalar Satış Temsilcisi olarak başlamıştır. Sonrasında sırasıyla Rekor Gıda A.Ş Satış Operasyon Müdürü ve Satış Müdürü, Merkez Gıda A.Ş Satış Operasyon ve Planlama Grup Müdürü, Genel Müdür Yardımcısı, Genel Müdürü, Atlas Gıda A.Ş Genel Müdürü, Ülker Bisküvi A.Ş. Ticaret Genel Müdürü görevlerinde bulunmuştur.

2013 yılı başında Türk Telekom Grup Şirketlerinden Avea İletişim Hizmetleri A.Ş’de Satış Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alan Balcı, son olarak Türk Telekom Grubunun Bireysel Satışlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktaydı.

Ertan Kirez (Grup CFO)

Ertan Kirez Yıldız Grubu’nun üst düzey yöneticilerindendir. 2009 yılında Yıldız Holding’e katılmıştır ve 2011 yılından itibaren grubun iştiraklerinden olan Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım Ticaret A.Ş.‘nin CFO görevini yürütmektedir.

Profesyonel kariyerine 1998 yılında Garanti Bankası’nda Ticari Bankacılık Portföy Uzmanı olarak başlayan Ertan Kirez, Yıldız Grubu’na katılmadan önce finans alanında yöneticilik pozisyonunda farklı firmalarda görev almıştır. Ertan Kirez, 1998 yılında Boğaziçi Üniversitesi Fizik bölümünden mezun olmuş, 2011 yılında da Sabancı Üniversitesi’nde Executive MBA yapmıştır.

Özden Erol Dündar (CFO)

Özden Erol Dündar 1996 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olduktan sonra Gillette Türkiye’de finansal analist olarak çalışmaya başlamıştır. 2005 yılına kadar Gillette Türkiye ve Gillette İngiltere ofislerinde finans departmanlarında çeşitli görevlerde çalışmıştır. Ardından Procter & Gamble’da 2006-2010 yılları arasında sırasıyla Finansal Analiz Grup Müdürü ve Kurumsal Finans Grup Müdürü olarak görev alan Özden Erol Dündar, Bizim Toptan’a katılmadan önce Yıldız Holding A.Ş. satış şirketlerinden Pasifik Gıda’nın Finans Direktörü olarak görev yapmaktaydı.