Main Navigation Section Navigation Main Content

Yönetim Ekibi

Hüseyin Balcı (CEO)

Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Maliye bölümünde tamamlayan Hüseyin Balcı, kariyerine 1997 yılında Yıldız Holding A.Ş. şirketlerinden Atlas Gıda Pazarlama A.Ş.’de Zincir Mağazalar Satış Temsilcisi olarak başlamıştır. Sonrasında sırasıyla Rekor Gıda A.Ş Satış Operasyon Müdürü ve Satış Müdürü, Merkez Gıda A.Ş Satış Operasyon ve Planlama Grup Müdürü, Genel Müdür Yardımcısı, Genel Müdürü, Atlas Gıda A.Ş Genel Müdürü, Ülker Bisküvi A.Ş. Ticaret Genel Müdürü görevlerinde bulunmuştur.

2013 yılı başında Türk Telekom Grup Şirketlerinden Avea İletişim Hizmetleri A.Ş’de Satış Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alan Balcı, son olarak Türk Telekom Grubunun Bireysel Satışlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktaydı.

Önder Arıkan (CFO)

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünde, yüksek lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi MBA bölümünde tamamlayan Önder Arıkan, kariyerine 2006 yılında Metro Cash and Carry şirketinde bütçe raporlama uzmanı olarak başlamıştır. Sonrasında sırasıyla Actera Grup şirketlerinden Joker Bebek ve Naspers Grup bünyesindeki Markafoni'de finans departmanlarında görev yapmıştır. 2017 yılında Bizim Toptan'a katılan Arıkan, 2019 yılında Mali İşler Direktörü görevine vekaleten getirilip, Ocak 2020 itibarıyla asaleten Mali İşler Direktörü atanmadan önce, Bizim Toptan'da Bütçe Raporlama ve Kâr Planlama Kıdemli Müdürü olarak görev yapmaktaydı.